Stovyklos

 

KŪRYBIŠKA VASARA!

2019 m. VAIKŲ VASAROS STOVYKLOS ROKIŠKIO KULTŪROS CENTRE


 

 

 

Birželio 25-30 d. dienos stovykla „Noriu ir galiu vaidinti“

Skirta 9-12 m.  vaikams (vad. KC vaikų teatro „Grįžulo ratai“ režisierė Svetlana Artemieva).


Teatrinės stovyklos tikslas – ugdyti vaikų kūrybiškumą. Vaikai išmoks scenos judesių ir kalbos, sužinos teatro struktūrą, elgesio teatre taisykles, dalyvaus spektaklio kūrimo procese. Įgyvendinant įvairias užduotis, bus skatinamas vaikų komandinio darbo svarbos suvokimas, meninių gebėjimų ugdymas. Kartu bus pristatytos teatrinės raiškos priemonės: žaidimai, pratimai padedantys pažinti savo vidinį pasaulį, kūno perkusijos pratimai, grimo pamokos. Su stovyklos dalyviais visada bus jaunieji aktoriai iš KC vaikų teatro ,,Grįžulo ratai“, kurie dalinsis gerąja patirtimi. Planuojama išvyka-edukacija.

Stovyklos kaina - 45,- Eur.


Į stovyklą registruokitės el. paštu:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba telefonu +370 687 49257.


***

 

Liepos 1-6 d. dienos stovykla „Keliaukime į liaudies muzikos šalį“

Sskirta 6-14 m. vaikams (KC vaikų folkloro ansamblio „Bitula“ vadovė Jūratė Garnelienė).


Stovykla vaikus kviečia pažinti mūsų krašto muzikines tradicijas ir tradicinius-liaudies muzikos instrumentus

 

Stovyklos dalyviai gros įvairiais liaudies muzikos instrumentais: penkiastygėmis, devynstygėmis kanklėmis, armonika, būgnu, akmenukais, skudučiais, lumzdeliais, mokysis giedoti sutartines, dainuoti liaudies dainas, šokti liaudies ratelius ir šokius, susipažins su liaudies amatais. Vaikai dalyvaus kultūrinėje edukacinėje veikloje, turės galimybę prisiliesti prie senųjų etno muzikavimo tradicijų, o stovyklos pabaigoje sukauptas žinias ir išmoktas pamokas pademonstruos koncerte.

Stovyklos kaina - 35,- Eur.


Į stovyklą registruokitės el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba telefonu: +370 682 40098.


***


Rugpjūčio 5-9 d. dienos stovykla „Šokio sparnai“.

Stovykla skiriama dviem amžiaus grupėms: 5-8 m. ir 9-14 m. (vad. KC mėgėjų meno kolektyvų vadovės-choreografės Aušra Skruodienė, Kristiana Kemundrytė).


Praėjusiais metais didžiulio susidomėjimo sulaukusi stovykla ir šiais metais kviečia vaikus pasinerti į šokių sūkurį. Susipažinsite su pramoginio, sportinio, istorinio, gatvės šokio pradmenimis, ritmika, kūno perkusija, klasikiniu šokiu. Turėsite galimybę patys sukurti šokį, kurio išmokysite ir kitus stovyklos dalyvius! Atskirus stovyklos užsiėmimus ves kviestiniai šokio srities specialistai: Miglė Praniauskaitė – šiuolaikinio šokio šokėja, šokių studijos „šok/šok“ viena iš įkūrėjų, Loreta Sagaitienė - jogos mokytoja, Vytenis Jackūnas - sportinių šokių vadovas bei šokėjas ir pan.

Stovyklos kaina - 55,- Eur.


Į stovyklą registruokitės el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba telefonu: +370 682 28 992.


Visų stovyklų metu vaikai gaus maitinimą.