Liaudies teatro Naujienų galerija

Repertuaras     Spektakliai     Renginiai     Kolektyvas     Naujienų galerija


 

RUOŠIAMĖS "INTERRAMPAI" IR PREMJERAI

2015 10 10

 

 

Artėja XXI tarptautinis teatrų festivalis INTERRAMPA, skirtas Etnografinių regionų metams. Šių metų festivalis įtrauktas į Kultūros ministerijos prioritetinių renginių sąrašą. Spektaklius rodys Lietuvos, Prancūzijos, Egipto, Ukrainos, Latvijos, Baltarusijos teatrai. Spektaklius aptarti pakviesti ekspertai iš Latvijos, Olandijos ir Gruzijos.

Rokiškio liaudies teatras ruošiasi premjerai. Naujasis režisierius Rytis Saladžius kuria spektaklį pagal J. Švarco pjesę DRAKONAS. Spektaklyje vaidins beveik visa teatro trupė - virš 20 aktorių. Pagrindinius vaidmenis atliks Linas Pauliukas, Arūnas Skardžius, Sigitas Daščioras, Neringa Danienė, Ramūnas Traškinas, Valerijus Rancevas, Raimonda Stankevičiūtė-Vilimienė, Antanas Kriukelis, Vidmantas Zakarka.

Teatro aktoriai Inga Pilipavičiūtė-Baltrūnė, Valerijus Rancevas, Antanas Rudokas, Neringa Danienė, Marytė Vaitkevičiūtė, Rima Bielovienė Ramūnas Traškinas, Linas Pauliukas taip pat vaidins atkurtoje inscenizacijoje pagal S. Nėries poemą EGLĖ ŽALČIŲ KARALIENĖ (rež. N. Danienė).


FESTIVALIO PROGRAMA IR ANOTACIJOS:

 

http://rokiskiokc.lt/liaudies-teatras/61.html

 

 


 

LATVIJA: DVIGUBA VASAROS DOZĖ

2015 09 01


Šią vasarą net dukart lankėmės Latvijoje. Liepos pabaigoje tradiciškai važiavome pas savo draugus į Gulbenę. Tarptautinis festivalis HEPENINGS pažėrė netikėtų patirčių, pvz.: teko vaidinti pirmą valandą nakties, pakeliui į namus atsitiktinai "atradome" fantastišką Cėsvainės pilį ir t.t. Bene didžiausia festivalio dovana - netikėtas susitikimas su senais gerais draugais iš Bolnisi teatro (Gruzija) - po 6 metų... 


  

 

 


Lygiai po mėnesio, rugpjūčio pabaigoje vasaros palydėtuvės įvyko Latvijos pajūryje, visai šalia Liepojos. Liepojos metalurgų teatras pakvietė į svečius atsakomojo vizito po pernykštės INTERRAMPOS. Gyvenom prie pat neįtikėtinai šiltos jūros, kopose. Šeimininkai pasirūpino, kad nenuobodžaiutume. Profesionalus gidas supažindino mus su Liepoja, aplankėme šeimininkų teatrą, "išbandėme" jų repeticijų salę, kopėm į aukščiausią Latvijos kopą Pusenu kalns, kartu su liepojiškiais lydėjom saulę, žiūrėjom mini ugnies šou. Pakeliui namo aplankėm nuostąbiąją Rundalės pilį ir jos rožynus.


    TRYS PAROS SALŲ DVARE

2015 08 01


Pirmą kartą teatras išsiruošė į kūrybinę stovyklą. Tris dienas ir naktis Salų dvaro menėse ir prieigose vyko kūrybiniai - poilsiniai - pramoginiai procesai. Daug naujai statomo spektaklio "Drakonas" repeticijų valandų, poilsis su šeimomis ir kolegomis, ilgi vasaros vakarai dvaro parke...

 

 


SU GIMTADIENIU, TEATRALAI!

Naujiena: MIKROFESTIVALIS-MIKRORAJONE 

2015 05 24


Gegužės pabaigoje Rokiškio liaudies teatras švenčia savo gimtadienį. Švenčių būta visokių. O šiemet 56 gimtadienio proga teatras išsikraustė į mikrorajoną. Šūkis "Teatras-tavo kieme" pateisino viltis. Nors bene pirmoji šilta diena daug rokiškėnų išviliojo į užmiestį, tačiau spektakliams mikrorajone vis tik netrūko publikos. Kaimynų bajoriškių lyrinė komedija daug žadančiu pavadinimu "Pabezdėk po jazminais" ir juokino, ir ašarą traukė. Piratė Jūratė ir Pepė Ilgakojinė žaidimų ir dainelių pagalba "plukdė per jūras" vaikus į Teatrolendą, kuriame buvo rasta lobių skrynia su saldžiomis ir linksmomis dovanėlėmis. Naujomis spalvomis pievoje tarp medžių sužibėjo ir 29 kartą rodytas, bet ne visų matytas mūsų teatro "Nebylys". O paskutinį spektaklį, kaip ir išvakarėse rodytą rokiškėnų "Malyš", kultūros centro mažojoje salėje parodė kaimynai biržiečiai. Jų pjesė "Švelnus ilgesys" labai tiko jaukiai ir paprastai mikrofestivalio atmosferai. Po visų spektaklių ši atmosfera neišsisklaidė ir teatralų bendroj vakarienėj gamtoje su šašlykais, Aurimės namine duona ir kokosiniu Danguolės pyragu:)


 
SVEIKINIMAI ŠVENTĖS "TEGYVUOJA TEATRAS" LAUREATUI VALERIJUI!!!

DIDŽIUOJAMĖS!!!

2015 05 11


 

ŠVENTĖS AKIMIRKOS:

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.826283317420415.1073741840.558252707556812&;type=1&pnref=story

 

 

PASAK SPAUDOS, MES KURIAME TEATRO ISTORIJĄ:):

 

http://www.temainfo.lt/palinkejimas-tegyvuoja-teatras-pildosi/

 

 

MES ŠVENTĖJE:

 


  


 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VYKSTA PASIRUOŠIMAS ŠVENTEI "TEGYVUOJA TEATRAS"

2015 04 20

 

Visai Lietuvai išsiuntinėti štai tokie kvietimai į renginį:


Atsakomoji reakcija SUPER teigiama. Atrodo, Lietuva suprato, kad Rokiškyje nebus nei paprasta, nei prasta:) Didžiausius komplimentus visi, žinoma, siunčia žaviai pagrindinių organizatorių penkiukei:) Tačiau jie dar nežino, ką gali VISAS Rokiškio teatras su VISAIS scenos draugais, kolegomis, partneriais ir kitais laisvos valios žmonėmis, kurie JAU KAI SUSIVIENIJA, TAI IR PADARO......................


 

TEATRAS SULAUKĖ NAUJO REŽISIERIAUS!!!

2015 04 17

Nors 13 - lemtingas skaičius, tačiau naujasis Rokiškio liaudies teatro režisierius O. Koršunovo teatro aktorius Rytis Saladžius nepabūgo savo darbo sutarties pasirašyti būtent šią dieną. 

Pirmoji darbo savaitė: keletas aktorinio meistriškumo "treniruočių" įvyko; pjesė pasirinkta; premjeros data paskirta - festivalio INTERRAMPA metu. Na ką gi, gera pradžia - pusė darbo. Kitą pusę - nudirbsim:)

 

 

 

 

   


NET 5 "TEGYVUOJA TEATRAS" NOMINACIJOS MŪSŲ TEATRUI!

2015 03 28


Paaiškėjo X jubiliejinės Lietuvos mėgėjų teatrų švetės TEGYVUOJA TEATRAS nominacijos. Rokiškio liaudies teatras nominuotas net penkiose kategorijose iš dešimties. Visi nominantai gaus LLKC diplomus, o dešimt laimėtojų - TEGYVUOJA TEATRAS statulėles. 

Jubiliejinis renginys, kuriame paaiškės laimėtojai, vyks gegužės 9 dieną Rokiškio kultūros centre. Tikėkimės, kad namų sienos padės ir viena-kita statulėlė liks Rokiškyje:)!!!


MES NOMINUOTI VA TAIP:

 

Ryškiausia sezono scenografija

Rokiškio kultūros centro liaudies teatro spektaklio Garsijos Lorkos „Bernardos Albos namai“ scenografija (režisierė Neringa Danienė, dailininkas Sigitas Daščioras)

 

p[;Ryškiausia sezono moters epizodinio vaidmens atlikėja

Rokiškio liaudies teatro aktorė Svetlana Artemieva už Nastios vaidmenį spektaklyje Mariaus Ivaškevičiaus „Malyš“ (režisierius Eligijus Daugnora)

 Ryškiausias sezono vyro epizodinio vaidmens atlikėjas

Rokiškio kultūros centro liaudies teatro aktorius Valerijus Rancevas už Lionios vaidmenį spektaklyje Mariaus Ivaškevičiaus „Malyš“ (režisierius Eligijus Daugnora)

 Ryškiausias sezono debiutas

Rokiškio kultūros centro liaudies teatro spektaklio Garsijos Lorkos „Bernardos Albos namai“ režisierė Neringa Danienė

 Ryškiausias sezono spektaklis

Rokiškio kultūros centro liaudies teatro spektaklis Mariaus Ivaškevičiaus „Malyš“ (režisierius Eligijus Daugnora)

SVEIKINAME VISUS NOMINANTUS!!! 

 

TARPTAUTINĖ TEATRO DIENA PAMINĖTA!!!

2015 03 28


Rokiškis jau įprato kiekvieną pavasarį laukti vienos smagiausių metų švenčių - Nikodemo statulėlių teikimo ceremonijos. Tačiau šiais metais nupręsta visas jėgas "mesti" pasiruošimui respublikinei mėgėjų teatrų šventei TEGYVUOJA TEATRAS, o rokiškėnai teatralai paminėjo"profesinę" šventę uždarame rate. Tai ne pirmas atvejis, kai teatralai savo šventę organizuoja "pogrindyje" - smagu pasibūti tarp savų, o ir miestelėnai dar labiau pasiilgsta spalvingųjų Nikodemų...

Vakaro metu per puskertvirtos valados buvo visko: teatralai vieni kitiems teikė nominacijas ir medalius, juokingas dovanėles, dainavo karaoke, sakė padėkos kalbas, linksmino vieni kitus paruoštais siurprizais. Nominacijos priminė juokingus nutikimus, sėkmes ir nesėkmes, ryškiausius metų įvykius - kiekvienas aktorius buvo apdovanotas Sigito Daščioro sukurtu medaliu. Vienintelė tikra Nikodemo statulėlė UŽ VISKĄ atiteko Raimondai Stankevičiūtei-Vilimienei. Kadangi ji sirgo ir vakarėlyje nedalyvavo, statulėlę kolegų ekipažas pristatė tiesiai į namus.

Kaip juokauja aktoriai, Teatro dienos proga Rokiškio teatras gavo dovaną - naują režisierių. O. Koršunovo teatro aktorius Rytis Saladžius Rokiškyje pradės dirbti balandžio mėnesį, tačiau Teatro dieną jau šventė su kolektyvu, pažindinosi su aktoriais neformalioje aplinkoje. Rodos, abi pusės liko patenkintos :)

Vakaro kulminacija tapo ką tik įkurtos asociacijos ROKIŠKIO TEATRAS prezidento Arūno Skardžiaus inauguracija. Klūpantis prezidentas buvo prisaikdintas "net gyvybę dėl teatro paaukoti", o vyriausias teatro aktorius Antanas Rudokas jį kardu "įšventino" dviejų metų kadencijai.

 

            

           Teikėme vieni kitiems medalius ir šmaikščias dovanėles, bučiavomės :)

 

   

                                                            Labai labai daug juokėmės :)

 

   

                                                  Patys sau žiūrovai, patys sau daininykai.... :)

       

       

Naujajam režisieriui sumokėjom pirmąjį                                    Džiaugėmės medaliais!

honorarą -11 eurų (tiek tą dieną buvo mūsų

ižde - atidavėm paskutinius...:)

 

     

Iškilmingai prisaikdinom asociacijos prezidentą!                                                   AČIŪ Raimondai UŽ VISKĄ!!!

 

 


ĮKURTA NEVYRIAUSYBINĖ ORGANIZACIJA ASOCIACIJA "ROKIŠKIO TEATRAS"

2015 03 20


Vasario mėnesį Rokiškio liaudies teatro aktoriai susirinkime priėmė sprendimą kurti asociaciją. Pagrindiniai tokio sprendimo motyvai - tapti paramos gavėjais, įgyti juridinę teisę teikti paraiškas kultūrą remiantiems fondams, įgyti teisę vykdyti platesnę veiklą, nei įmanoma vien priklausant biudžetinei įstaigai. Kovo mėnesį buvo patvirtinti asociacijos įstatai ir ji oficialiai įregistruota. Asociacijos prezidentu išrinktas Arūnas Skardžius, valdybos nariais - Raimonda Stankevičiūtė-Vilimienė, Antanas Rudokas, Valerijus Rancevas ir Neringa Danienė.

 Arūnas Skardžius 

"VISI UŽ VIENĄ"- NUOTYKIS SU ŠPAGOMIS

2014 12 28


Teatro aktoriai jau dešimtą kartą dalyvavo  jubiliejiniame Senųjų metų palydų koncerte VISI UŽ VIENĄ (rež. N. Danienė). 

Trijų muškietininkų istoriją scenoje pasakojo apie 100 atlikėjų – dainininkų, šokėjų, aktorių. Muzikiniame spektaklyje liaudies teatro aktoriai vaidino, šoko, dainavo ir net fechtavosi. Antanas Rudokas suvaidino intrigantą kardinolą Rišelje, Sigitas Daščioras - gavrdiečių vadą Rošforą. Teatro vyrams teko pasipuošti gvardiečių kostiumais, o moterys apsirengė dvaro damų suknias.  

Koncertas parodytas keturis kartus.

  


 
"ATSPINDŽIŲ" FINALAS BIRŠTONE - DU DIPLOMAI!

2014 12 13


Be komentarų :)

TV reportažas LTV laidoje PANORAMA:

 

http://youtu.be/hwm3DNBXqAs

 

 

Fotoreportažas: 

https://www.facebook.com/violeta.develiene/media_set?set=a.10205683587036720.1073741953.1466113155&;type=1&l=a58e781d9c

 


BERNARDOS ALBOS NAMAI (rež. N. Danienė)     MALYŠ (rež. E. Daugnora)


    


  


 

          

        

  

 

KAIMYNŲ FESTIVALIS IGNALINOJE

2014 11 29


Jau antrą kartą vykome į "Kaimynų teatrų šventę". Visada malonu susitikti su gerai pažįstamais draugais, pasidžiaugti vieni kitų naujausiais darbais. Šiemet itin smagu - festivalis buvo turtingas ne tik susitikimais, bet ir gerais spektakliais - pusė dalyvių ką tik buvo paskelbti "Atspindžių" laureatais. Spektaklius rodė Utenos, Skapiškio, Anykščių teatrai, šeimininkai nudžiugino premjera "Vieno tėvo vaikai" (rež. Jolanta Narbuitaitienė). Vieninteliai, kaip buvo įvardinta, "pasaulio žemėlapio kaimynai" užsieniečiai - teatras iš Estijos palepino spektakliu Ignalinos vaikus. Mūsų "Bernardos Albos namai" sulaukė didelio žiūrovų ir kolegų palaikymo.

Kaimynų šventė buvo išties šeimyniška, šilta, nuoširdi ir jauki. Dar tik pradedantis savo kelią festivalis jau svarbus miestui - tai parodė ir valdžios dėmesys, ir nuoširdus žiūrovų reagažas į scenoje vykstančias peripetijas.


APIE MUS RAŠO:

 

http://www.ignalina.lt/go.php/lit/-Kaimynu-teatru-svente-Ignalinoje/9302

 

 

Savo pastatymais visada nustebina Rokiškio liaudies teatras. Šis kartas irgi netapo išimtimi. Rokiškėnai Ignalinai dovanojo pasaulinės dramaturgijos klasika tapusią  Garsijos Lorkos dramą "Bernardos Albos namai“. Po vyro mirties Bernarda Alba savo namus paverčia gedulo tvirtove ir nuo pasaulio ilgiems metams uždaro savo penkias dukras. Jaunos moterys įsisukaį paslapčių ir aistrų verpetą, jos tiesiog dūsta ir nyksta, pyksta ir kerštauja. Motina savaip myli savo dukras, tačiau griežtas tradicijų laikymasis, savo padėties išaukštinimas ir baimė sutepti šeimos vardą ją daro negailestingą, piktą ir uždarą. Iš tikrųjų - visi jausmai užrakinti giliai viduje, jie tarsi nepramuša juodo drabužio ir proto uždangos. Uždara erdvė slopinamus jausmus paverčia pražūtingu užtaisu, kuris vienąkart spogsta...

 

Žiūrėdamas šį spektaklį,  nė negalėjai patikėti, kad jį vaidina ne profesionalai. Taip sujaudinti, sukrėsti gali tik profesionali vaidyba. Kiekvienas personažas buvo įdomus, išbaigtas, kiekvienas artistas puikiai atliko savo vaidmenį. Žiūrovai teatrui ir jaunai režisierei Neringai Danienei atsidėkojo gausiais plojimais.

 
ABU ROKIŠKIO LIAUDIES TEATRO SPEKTAKLIAI - "ATSPINDŽIŲ" LAUREATAI!!!

2014 11 24

 

Rokiškis gali didžiuotis - abu mūsų teatro spektakliai tapo respublikinės apžiūros "Atspindžiai" lauretais! Tokį sprendimą priėmė "Atspindžių" komisija po ilgo 4 regioninių turų maratono, kurio metu peržiūrėta daugiau nei 70 spektaklių. Gruodžio 13-14 d. baigiamoji šventė vyks Birštono kultūros centre. Jos metu bus įteikti diplomai visiems laureatams ir parodyta 11 įdomiausių spektaklių. Didžiuojamės, kad suvaidinti pakviesti ir mes - po atidarymo ceremonijos šventę pradės mūsų "Bernardos Albos namai"!


MALYŠ (rež. E. Daugnora)                             BERNARDOS ALBOS NAMAI (rež. N. Danienė)        

    


 

XXII LIETUVOS MĖGĖJŲ TEATRŲ APŽIŪRA-ŠVENTĖ "ATSPINDŽIAI".

REGIONINIS TURAS PASVALYJE

2014 11 22


Apžiūroje komisijos ir žiūrovų teismui pristatėme du spektaklius. Džiugu ir šiek tiek keista, bet 10 valandą ryto pasvaliečiai nepatingėjo atsikelti ir ateiti pasižiūrėti mūsų "Bernardos Albos namų". Komisijos ir žiūrovų verdiktas, rodos, buvo vienodas - spektaklis sujaudino iki širdies gelmių. Po pietų jau klausėmės komplimentų, beriamų "Malyš"-ui. Abu spektakliai komisijos buvo įvertinti kaip profesionalūs darbai, tik patvirtinantys Rokiškio liaudies teatro potencialą ir darantys jam garbę! 

GASTROLĖS

2014 11 16


Savaitė buvo turtinga puikiomis emocijomis.

Ketvirtadienį spektaklis "Malyš" buvo parodytas IV mėgėjų teatrų festivalyje "Šiaudinė skrybėlė" Panevėžio bendruomenių rūmuose. 

Šeštadienį "Bernardos Albos namus" žiūrėjo mūsų kaimynai - Dusetų žiūrovai.

Atgarsiai po abiejų spektaklių puikūs, Rokiškio teatras augina gerbėjų gretas :) Esame laukiami su būsimais spektakliais!NUAIDĖJO JUBILIEJINĖ INTERRAMPA
2014 10 29 

In the past week I participated in the 20th anniversay of the INTERRAMPA  Festival in Rokiskis,Lithuania.
Rokiskis is a perfect location for this international festival, because it is a rather small town rich in arts and culture. Many theatre and other cultural events take place in the Cultural Centre, which has two stages, a large one and a small one and with perfect technical conditions.
The 20th anniversary was a great success, celebrated by the local Rokiskis People's Theatre group, by groups from Lithuania, Czech Republic, Latvia, Georgia, Russia and Holland.
The variety in performances qua styles and genres was very interesting and the discussions afterwards were lively and useful.  
Of course, we had some great parties as well, with folklore singing and dancing and with lots of food and drink.
The cherry on the anniversary cake was a musical "The Prophet"  put on stage by amateurs and a few famous Lithuanian singers from the capital Vilnius.
An excellent ending of an excellent festival, taking place in a country belonging to the NEATA region of IATA/AITA.

Joke Elbers

 29 October 2014

 

 

 VERTIMAS:

Praėjusią savaitę dalyvavau XX jubiliejiniame teatrų festivalyje INETRRAMPA Rokiškyje Lietuvoje.

Rokiškis yra puiki vieta tarptautiniams festivaliams, nes šis gana mažas miestelis turtingas menu ir kultūra. Daugybė teatrinių ir kitų renginių vyksta Kultūros centre, kuriame yra dvi žiūrovinės salės, didžioji ir mažoji, bei puikios techninės galimybės.

XX jubiliejus buvo sėkmingas, jį šventė vietinė Rokiškio liaudies teatro trupė bei grupės iš Lietuvos, Čekijos, Latvijos, Gruzijos, Rusijos ir Olandijos.

Žavėjo didelė spektaklių žanrų, stilių įvairovė, o po jų vykusios diskusijos buvo gyvos ir naudingos.

Žinoma, buvo smagių vakarėlių su liaudiškomis dainomis ir šokiais, daugybe maisto ir gėrimų.

„Vyšnia“ ant jubiliejinio torto tapo miuziklas „Pranašas“, sukurtas mėgėjų artistų bei kelių iš sostinės Vilniaus atvykusių žymių Lietuvos dainininkų.

Puiki pabaiga puikiam festivaliui, vykstančiam šalyje, priklausančioje NEATA regionui (vienam iš AITA/IATA dalių). 


Joke Elbers

Festivalio ekspertė, Olandija

      

NETRUKUS - PREMJERA!

2014 10 04


Teatro moterys intensyviai kuria - ruošiasi premjerai. Vyrai šį kartą "gros antruoju smuiku", nes būsimas spektaklis - Federiko Garsijos Lorkos BERNARDOS ALBOS NAMAI. Premjeros vyks Juodupėje spalio 21 d. ir Rokiškyje spalio 25 d. festivalio INTERRAMPA metu. 

Daugiau informacijos apie spektaklį:

 

http://www.rokiskiokc.lt/liaudies-teatras/60.html

https://www.facebook.com/events/291660561030820/

 

 


RUOŠIAMĖS XX JUBILIEJINIAM tarptautinim teatrų festivaliui INTERRAMPA 2014

2014 10 04

 

Nuo 1990 m. Rokiškyje vyksta tarptautinis teatrų  festivalis „Interrampa“. Jame pabuvojo svečiai iš įvairiausių pasaulio šalių: Švedijos, Suomijos, Gruzijos, Danijos, Prancūzijos, Bulgarijos, Čekijos, Vokietijos, Ispanijos, Rusijos, Baltarusijos, Latvijos, Estijos, Olandijos, Islandijos, Italijos, Makedonijos, Meksikos, Ukrainos ir kt.

XX jubiliejinis teatrų festivalis „Interrampa-2014“ vyks spalio 23-26 d. Jis skirtas Teatrų metams. Festivalyje pakviestos dalyvauti trupės iš Gruzijos, Olandijos, Čekijos, Rusijos, Latvijos bei Lietuvos. Pagrindiniai šventės rėmėjai – Lietuvos Kultūros taryba ir Rokiškio rajono savivaldybė.

Festivalio metu su ekspertais bus analizuojami matyti spektakliai. Šiais metais dirbti festivalio ekspertais pakviesti nepriklausoma teatro kritikė, dramaturgė Joke Elbers iš Olandijos, Latvijos Nacionalinio liaudies kultūros centro teatro skyriaus ekspertė Dace Vilne, Lietuvos liaudies kultūros centro Teatro poskyrio vyr. specialistas Ramūnas Abukevičius bei lietuvių režisierius Gytis Padegimas.

Užsienio teatrų trupės lankysis mokyklose ir mokinukams pristatys savo krašto kultūrą.

 

Festivalio repertuaras: 

http://www.rokiskiokc.lt/liaudies-teatras/61.html

 


SVARBUS ĮVERTINIMAS

2014 09 20


Iškilmingame Rokiškio rajono Tarybos posėdyje, skirtame Rokiškio miesto 515 gimtadieniui mūsų teatras buvo apdovanotas Rokiškio mero padėkos raštu už kūrybingą veiklą ir krašto kultūros reprezentavimą Lietuvoje ir pasaulyje. Tai ilgametės veiklos įvertinimas. Jaučiamės pagerbti ir išdidūs :)


 JUNGTINIS MIUZIKLAS "TADAS BLINDA", skirtas Rokiškio miesto 515 gimtadieniui

2014 09 20

 

2014 m. rugsėjo 20 d. dalyvavome jungtiniame miuzikle TADAS BLINDA, skirtame Rokiškio miesto 515 gimtadieniui. Šalia tokių profesionalų, kaip aktorius Jokūbas Bareikis, rokeriai Povilas Meškėla, Vladas Kovaliovas, operos solistas Ignas Misiūra, vienus pagrindinių vaidmenų atliko ir mūsų aktoriai. Valerijus Rancevas "įlindo" į Jeronimo kailį, linksmai kvailiojo ir siūlė visies ponams "nusimaut kelnes". Arūnas Skardžius netgi uždainavo - pirmą kartą prieš tokią didelę auditoriją! Jam teko dvaro savininko pono Gruiniaus vaidmuo.

Vaidmenų pakako visiems - vieni vyrai kovėsi Blindos, kiti tijūno Edmundo pusėje, vienos moterys linksminosi puošniame baliuje, kitos - Blindos vestuvėse. Miuzikle talkino ir kolegos teatralai - Utenos Žaliaduonių teatras, Skapiškio teatras ir bajoriškiai "Šnekučiai". Iš viso projekte dalyvavo apie 130 artistų - dainininkų, šokėjų ir aktorių. 


   

 


    


Daugiau nuotraukų:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.450557421748683.1073741839.156501697820925&;type=1

 

https://www.facebook.com/www.temainfo.lt/photos/a.796920977016296.1073741949.531036006938129/796921130349614/?type=1&;theater

 

https://plus.google.com/photos/104624101050254885866/albums/6061240742800744257/6061242127567265330?banner=pwa&;partnerid=gplp0&pid=6061242127567265330&oid=104624101050254885866

 

 

 

 VIEŠNAGĖ FESTIVALYJE "STEP BY STEP" REZEKNĖJE (LATVIJA)  

 2014 09 18


Mūsų teatro aktoriai Svetlana Artemieva ir Antanas Rudokas stebėtojų teisėmis viešėjo tarptautiniame teatrų festivalyje Rezeknėje. Susipažino su festivalio organizatoriais, žiūrėjo spektaklius. Po mėnesio Rezeknės teatro režisierė Mara Zalaiskalns atvyks stebėti mūsų festivalio "Interrampa". O kitais metais keisimės kolektyvais - rokiškėnai vyks vaidinti į festivalį "Step by step", o latviai savo linksmu spektakliu papuoš "Interrampą".


 

 

 

PLUOŠTELIS SVEIKINIMŲ


SVEIKINAME NAUJĄ SAVO KOMANDOS NARĮ!!!

2014 09 04

 

Linai, sėkmės naujose PASTATYMŲ DALIES VEDĖJO pareigose! Mes neleisime tau nuobodžiauti :)
SVEIKINAME NAUJĄJĮ SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIŲ :)

2014 08 29

Valerijau, tikimės, mūsų nepamirši :) Visomis prasmėmis :)

      

 

 

SVEIKINAME TRIS GRAŽIAS DAMAS SU GRAŽIAIS JUBILIEJAIS!!!

2014 08 29

Ar menas puošia moteris, ar moterys meną? Labai jau jaunatviškos mūsų jubiliatės... Tai ir toliau! :) 
LIETUVIŲ DAINŲ ŠVENTĖ

2014 07 05


Pirmą kartą Lietuvių Dainų šventėje lygiaverčiai su kitais žanrais šurmuliavo Teatro diena. Liepos 5 dieną Katedros papėdėje 1200 teatrlų iš visos Lietuvs atidavė didžiulę duoklę K. Donelaičio mjubiliejaus paminėjimui. Rokiškėnai vaidino improvizaciją iš poemos METAI, žygiavo šventinėje eisenoje, kartu su visais kolegomis skandavo Donelaičio tekstus pagrindinėje renginio scenoje. Liepos 6 d. žygiavo Dainų šventės dalyvių eisenoje į Vingio parką ir nešė rajono vėliavą bei lentelę su pavadinimu.

 

  


 


DAUGIAU FOTO:

https://plus.google.com/photos/104624101050254885866/albums/6033229182886230753/6033558187765471922?banner=pwa&;partnerid=gplp0&pid=6033558187765471922&oid=104624101050254885866IŠVYKA Į DRUSKININKUS

2014 06 07-08 

 

Druskininkuose vyko Lietuvių Dainų šventės Teatro dienos repeticija. Donelaičio METAI, PAVASARIO LINKSMYBĖS. Viskas kaip bus iš tikrųjų... Pabandėm, pavyko :)
Po ilgos darbo dienos - pelnytas poilsis. Sodyba, ežeras, linksmas pasivakarojimas, du gimtadienininkai... Rytas, Sekminės, kiaušinienė. Ir - turininga diena: medžio drožėjo A. Česnulio sodyba-muziejus, kelionė laivu, Liškiava, vakarienė Druskininkuose ir ilga ilga kelionė namo...

    

    

   

 

DAUGIAU FOTO:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.404890086315417.1073741836.156501697820925&;type=1