Liaudies teatras

Repertuaras     Spektakliai    Kolektyvas   Asociacija


         


ROKIŠKIO LIAUDIES TEATRAS


 Rokiškio kultūros centras,

Respublikos g. 96, LT-42136 Rokiškis,  

į. k. 191570541 tel. +370 673 36 438

e. p.  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai


 

Rokiškio liaudies teatras gali suvaidinti šiuos spektaklius:


1. „Trys monologai apie laisvę“. Publicistinė kompozicija pagal Sofijos Kymantaitės Čiurlionienės, Vaižganto ir Vydūno tekstus, apmąstančius tautos ir asmes laisvę, jos suterikiamas galimybes bei keliamus reikalavimus.


2. Daiva ČEPAUSKAITĖ. „Aš tave užmiršau“. Sudėtinga ir graudi lietuvio ir žydaitės meilės istorija prieškario ir karo fone, papasakota jų vaikaičių – šių dienų jaunuolių. Ne tik
papasakota, bet ir bandoma iš naujo išgyventi. Istorija gyva, kol skauda, ir mes neapsaugoti nuo jos pasikartojimų.

Trukmė - 80 min.

 

 


3. „Buvo, buvo, kaip nebuvo...“ Spektaklis visai šeimai ukrainiečių liaudies pasakų motyvais. Dešimt linksmų ir graudžių, lengvų ir pamokančių ukrainiečių liaudies pasakų privers ir nusišypsoti, ir susimąstyti apie gyvenimą, pažers išminties ir geros nuotaikos, o pasakų kalba suprantama ir aktuali bet kokio amžiaus žiūrovui.

Trukmė - 55 min.


4. Vytautas BIČIŪNAS. „Varnalėšos“. Trijų veiksmų piršlybos. Tradicinis liaudinio vaidinimo siužetas: bernelis myli mergelę, bet jos tėvas nori ištekinti dukrą už turtingo bajoro, kuris nei turtingas, nei meilus. Įsimylėjėliai, padedami gerų draugų, pasieks, ko nori, o nedorieji bus nubausti. Linksma komedija su improvizacijos pliūpsniais.

Trukmė - 60 min.

 


5. Marius IVAŠKEVIČIUS. „Malyš“. Spektaklis apie sudėtingus karo ir pokario žmonių likimus, apie tremtį ir meilę, apie tai, kaip sunku svetimame krašte tarp svetimų žmonių.
Spektaklis 2014 m. respublikinės mėgėjų teatrų apžiūros „Atspindžiai“ laureatas. Valerijus Rancevas už Lionios vaidmenį 2015 m. apdovanotas statulėle „Tegyvuoja teatras“ kaip geriausias nepagrindinio vyro vaidmens atlikėjas. Spektaklis aplankęs ne vieną tarptautinį teatrų festivalį.

Trukmė - 65 min.