Kultūros ir meno festivalis „Vasaros naktys. Mūsų naktys“

 

Kultūros ir meno festivalis jaunimui „Vasaros naktys. Mūsų naktys“

URB. ACT.FEST


Birželio 28-30 d.

Aikštėje prie Rokiškio raj. savivaldybės


be ulaid-_mazas


 

28 d.

 

18.00 val. Vilniaus dizaino kolegija „Ką dirba dizaineriai?“ (paskaita) ir „Rokiškio ženklai“ (dizaino dirbtuvės)

19.00 val. Impro 241 (teatro dirbtuvės)

21.00 val. Baltos varnos (koncertas)

22.00 val. Impro 241 (improvizacijų šou)

23.30 val. DJ Dyano

 

29 d.

18.00-22.00 val. Marius Skrupskis (graffiti dirbtuvės)

20.00 val. Perkusijos studija Afrikos būgnai (muzikinės dirbtuvės)

21.00 val. Perkusijos studija Afrikos būgnai

21.30 val. Black Biceps

22.30 val. Monique su grupe

24.00 val. DJ AivarasK

02.00 val. Viduramžiai.lt iliuzijų šou

 

18.00-02.00 val. Open kitchen

18.00-02.00 val. Atrakcionai

18.00-02.00 val. Dizaino dirbtuvės, chna tatuiruotės

 

30 d.


22.00 val. Saulius Baradinskas (diskusija)

23.00 val. „Grąžinti nepriklausomybę“ (kino filmas, komedija, rež. Saulius Baradinskas)

 

*

*

*


 

DJ Dyano

Elektroninės šokių muzikos festivalio „Fander festival“ organizatorius, DJ ir muzikos prodiuseris, dirbantis su BSS Records (Black Squad Lithuania) įrašų kompanija. Drebinęs mokyklų sienas, šokdinęs „Grafo pramogų Loftas“ lankytojus, triukšmavęs Kupiškyje, šiais metais drebins festivalio „Stichijos“ zoną.

https://www.youtube.com/watch?v=wwuTw9Pgalo

 

 

IMPRO 241 studija: „Mes Jūsų adresu pristatysime nesustabdomo juoko dozę, kurios ilgai nepamiršite!“

Tai asmeninio tobulėjimo per teatrinę improvizaciją mokykla.  Mūsų tikslas - padėti žmonėms būti savimi, atrasti savo stipriąsias puses bei talentus ir išsilaisvinti iš baimės klysti.

Silvija, Benas ir Eimantas turi daugiau nei 10 m. patirties narpliojant improvizacijų žanro subtilybes. Dar būdami studentais jie pajuto aistrą šiai meno formai ir susibūrę po IMPRO 241 vėliava, kelionę kartu tęsia iki dabar. Savo pasirodymais aplankę visą Lietuvą, improvizacijų šventes kūrę didžiausiuose Lietuvos vasaros festivaliuose.

Apie studiją: https://impro241.lt/

 

„Baltos varnos“: Save vadina etnokultūros chuliganėmis

Dainuojamosios poezijos žanro gerbėjai įsidėmėjo dvi šviesiaplaukes merginas švytinčiomis šypsenomis, prisistatančias baltomis varnomis. Ir ne tik todėl, kad jos mėgtų laužyti įprastas taisykles ir skristi prieš vėją, o ir dėl to, kad taip vadinasi jų grupė – „Baltos varnos“.
Su smuiku ir gitara pasirodančios dvynės Teresė ir Milda Andrijauskaitės scenoje – ne naujokės. Jų kelią nuolat lydėjo sėkmė ne tik mokyklinio amžiaus vaikų muzikos festivaliuose, bet ir įspūdingi apdovanojimai, kaip, pavyzdžiui, Sauliaus Mykolaičio vardo premija. Vokalistės ir dainų kūrėjos Milda ir Teresė suspindėjo Laumių vaidmenyse miuzikle ,,Eglė žalčių karalienė“. Unikaliais vokalais išsiskiriančios merginos daugeliui tapo atradimu. Dar didesniu atradimu gali tapti jų autorinė kūryba, kuri netelpa vien tik į dainuojamosios poezijos rėmus. Jų atliekamos dainos kupinos folk'o elementų, galima išgirsti etno ar liaudies dainų motyvų. Ką jau kalbėti apie improvizacijas...

 

Graffiti meistras Marius Skrupskis: „Nuobodžiu skaitymu iš skaidrių – neužsiimu“

Mano tikslas įkvėpti kūrybai ir suteikti maksimaliai naudingą informaciją, patikrintą mano paties patirtimi. Nuobodžiu skaitymu iš skaidrių NEUŽSIIMU. Mokymuose dalinuosi informacija, kurioje gyvenu ir kurią išmanau, o esant reikalui prisitaikau prie auditorijos lūkesčių, randu tinkamą perspektyvą perteikti informaciją jaunimui. Orientuojuosi į paprasto, atviro ir pozityvaus santykio su auditorija kūrimą. Užsiimu interjero ir eksterjero piešiniais, sienine tapyba, 3D piešiniais, aerografija, grafiniu dizainu. Su įvairiomis piešimo ir dažymo technikomis dirbu jau daugiau nei 14 m. Esu baigęs VDA vizualiojo dizaino studijas. 2015 m. dalyvavau specializuotose aerografijos kursuose JAV. Visada ieškau naujų galimybių ir technikų, mėgstu eksperimetuoti.

Perkusijos studija „Afrikos būgnai“: „Mes suteikiame galimybę prisiliesti prie afrikietiškų ritmų bet kokio amžiaus, išsilavinimo, pažiūrų ar nuotaikos žmogui“

Tai pirmoji kompanija, skirianti ypatingą dėmesį Afrikos būgnų muzikai ir siekianti su ja supažindinti aplinkinius. Vienas žmogus gali perprasti grojimo būgnais subtilybes labai greitai, kitas išmokti groti būgnais laisvai gebės tik įdėjęs šiek tiek pastangų. Tačiau kiekvienas turi galimybę pabandyti sukurti muziką – užburiančią, užvedančią arba atpalaiduojančią, bet svarbiausia – individualią.

Studija supažindina Jus su nepakartojamu ir vienu populiariausiu Mandinka tautos muzikiniu paveldu – djembe būgnais.

 

Grupė Black Biceps

2017 m. vasaros hito „Depozito“ kūrėjai, išpopuliarėję televiziniame projekte „Lietuvos talentai“. Nesudėtingi dainų žodžiai, gyvas band‘o garsas, greita ir smagi muzika nepalieka abejingų. Visos dainos paremtos grupės biografija... kartais. Groja juodai. Todėl ir bicepsai. Jaunieji scenos chuliganai, laužantys popkultūros stereotipus ir į jokius rėmus savęs nestatantys,
kokybiškos energijos nestokojantys, greitą ritmą stumdantys, kiekvienam po dozę geros nuotaikos siūlantys linksmų takelių dileriai.
Grupė Black Biceps atlieka Ska/Pop/Rock/Rap dainas ir garantuoja klausytojams pozityvumo ir energijos užtaisą!

 

Atlikėja Monique

Monika Pundziūtė-Monique – muzikinę karjerą pergale pradėjusi televizijos projekte „X Faktorius“, profesionalioje scenoje jaunoji atlikėja debiutavo 2016 m. Pirmasis Monique singlas atnešė jai platininio bei auksinio disko apdovanojimus. Kartu su atlikėju Vaidu Baumila išleistas bendras darbas – daina „Dviese” yra pirmasis kūrinys Lietuvoje, kuris tapo auksiniu tais pačiais metais, kaip ir buvo išleistas (2016 m.). Viena ryškiausių šių dienų Lietuvos dainininkių pirmąjį debiutinį dvigubą albumą „Sun & Moon” pristatė 2017 m., o 2018 metais išleido jau antrąjį albumą „Virš vandens”. 

 

DJ AivarasK

Jau penkerius metus kuria ir groja muziką po slapyvardžiu „AivarasK“, o „YouTube“ bei „Spotify“ platformose renka šimtus tūkstančių peržiūrų! Šią vasarą AivarasK debiutuos prestižiniame didžėjų festivalyje „Radistai Village-2019“. Vasaros festivalio „Vasaros naktys. Mūsų naktys“ lankytojus didžėjus kvies linksmintis skambant trankiai ir, gerąja prasme, iš proto vedančiai muzikai.

 

Viduramziai.lt

Televizijos projekto „Lietuvos talentai“ (2019), Riterių kovų Rokiškyje dalyviai, unikalių iliuzijų bei šokio programų kūrėjai. Iliuzijų šou programa - tai futuristinių technologijų spektaklis, kuriame pasijusite tarsi sapnuodami plačiai atmerktomis akimis. Šviesos, garso, vaizdo ir šokio sintezė scenoje nukels jus į magišką iliuzijų pasaulį, ištrinantį ribas tarp sapno ir realybės. Tai modernus požiūris į šou programą, kurioje ateities technologijos pasitelkiamos tam, kad sukurtų nepakartojamą įspūdį žiūrovui. Tai pirmas ir vienintelis toks šou Lietuvoje.

 

Režisierius Saulius Baradinskas

Saulius Baradinskas yra sukūręs daugiau nei dešimt muzikinių klipų, kurie surinko virš 10 milijonų peržiūrų „Youtube“ platformoje. Muzikiniai klipai sukurti grupei „Deeper Upper“ kūriniams „Unity“ ir „No regrets“ yra pelnę komisijos prizą tarptautiniame Rygos kino festivalyje, grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ klipui „Į Venesuelą“ atiteko publikos apdovanojimas „Kino Pavasario“ kino festivalyje, šis taip pat Metų muzikos apdovanojimuose (M.A.M.A.) 2016 m. buvo išrinktas geriausiu muzikiniu klipu.

Kurdamas savo debiutinį trumpo metro filmą „Auksinės Minutės“, S. Baradinskas dalyvavo ne viename kino festivalyje ir pitch’ų dirbtuvėse, o praeitais metais vienose svarbiausių Europos trumpametražių filmų scenarijų dirbtuvių „European Short Pitch 2017“ pelnė pagrindinį prizą.

2017 m. rudenį S. Baradinskas baigė filmuoti savo debiutinį trumpo metro filmą, kuriame suvaidino Holivudo aktorius Billy Boydas. O jau 2018 m. sausį S. Baradinskas kartu su komiku Olegu Šurajevu pristatė pirmą savo pilno metro komercinį filmą „Grąžinti Nepriklausomybę“.

2018 m. S. Baradinskas buvo išrinktas geriausiu muzikinių klipų režisieriumi „KlipVid“ apdovanojimuose bei laimėjo geriausio muzikinio klipo pagrindinius prizus „KlipVid“ bei „M.A.M.A.“ apdovanojimuose.


 

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba  

www.ltkt.lt