NAUJIENA! Edukacinės programos

 

Mokytis niekada nevėlu!


Vadovaudamiesi šiuo posakiu, siūlome Jums keletą naujovių - edukacines programas, padėsiančias tobulėti, praplėsti akiratį ir, tiesiog, gerai praleisti laiką.


JUDESIO IR MUZIKOS UŽSIĖMIMAI MAMYTĖMS SU KŪDIKIAIS IR VAIKAIS NEŠYNĖSE


Užsiėmimo metu išmoksite vaikučių smulkiosios motorikos lavinimo žaidimų, lopšinių, dainelių, kurias tikrai panaudosite kasdienybėje!

 

Įrodyta, kad šokiai su mažyliais aktyvina jų smegenų veiklą, stiprina nervų sistemą, raumenyną ir koordinaciją, lavina ritmo jausmą, gerina miegą. Šie užsiėmimai ypatingai sustiprina vaikų saugumo jausmą, pasitikėjimą jumis bei judviejų tarpusavio ryšį.

Mažyliams gera ir net naudinga būti prisiglaudus - tyrimai patvirtina, kad daug nešiojami vaikai auga protingesni, ramesni ir labiau pasitikintys savimi. Mažyliai, prisiglaudę prie laimingų šokančių mamų, jaučiasi saugūs ir laimingi.

 

Anot specialistų, galima šokti su vaiku iki trijų metų.

Norint, kad šokti būtų patogiau ir nereikėtų vaikučio visą laiką laikyti rankose, jį galima įdėti į nešynę.

Atsakymą į klausimją "Kaip išsirinkti Jums ir Jūsų vaikučiui tinkamą nešynę?" rasite straipsnyje: http://mamoszurnalas.lt/kaip-issirinkti-teisinga-tausojancia-nugara-ir-saugia-vaikui-nesyne/


 

Užsiėmimų trukmė: 45 min.

Apranga: sportinė, laisva. Vaikučius renkite ne per šiltai - jiems bus šilta nuo šokančios mamytės!

Avalynė: patogi.

 

Registracija tel.: 8611 20442


Užsiėmimus ves KC šokio specialistė, šokėja- choreografė Kristiana Kemundrytė.

Nieko nelaukite ir registruokitė!

Juk vaikų auginimo džiaugsmuose nardančioms mamytėms kartais pritrūksta laiko sau  - taip norisi malonaus atokvėpio, aktyvaus pajudėjimo ar susitikimų su draugėmis...  Šokiai su vaikais nešynėse - nuostabus būdas įgyvendinti visus šiuos norus kartu. Šie šokiai gerina nuotaiką bei suteikia didelį malonumą ir mažyliams, ir jų mamoms. Tai - puikus būdas naudingai ir smagiai praleisti laiką kartu su savo vaiku.

 

ŠVENTINIŲ ŠOKIŲ PAMOKOS

 

Išmokite šokti ir nustebinkite savo artimuosius originalia šokio kompozicija! Rokiškio kultūros centras kviečia į edukacinę programą "TAVO ŠVENTĖS ŠOKIS" (gimtadienio, vestuvių ir kiti šventiniai šokiai).

  

Individualių pamokų kainos:

 - Pagrindiniai valso žingsniai – 10 Eur porai viena pamoka (trukmė – 1,5 val.). Rekomenduojama 5 pamokos.

 - Šokio kompozicijos sukūrimas – 70 Eur porai aštuonių pamokų programa.

Pamokos metu šokio mokytojai (šokėja-choreografė Kristiana Kemundrytė ir šokėjas-choreografas Paulius Prievelis) dirbs tik su Jūsų pora, tad neaiškumų tikrai neliks.


Registracija vyksta tel.: 8611 20442.