Literatūrinės laboratorijos

 

Liepos 6 d. Rokiškyje startuoja naujas literatūrinis projektas „Literatūrinės laboratorijos“

 

Projektas kviečia į literatūros pasaulį pažvelgti kūrėjo ir ieškotojo žvilgsniu. Tai - atradimai, eksperimentai ir įvairios netikėtos veiklos, skirtos mažiesiems skaitytojams. Projektu siekiama parodyti, kaip smagu knygas ne tik skaityti, bet ir kurti: iliustruoti dailės, instaliacijų ir fotoobjektyvo pagalba.

Projektą įgyvendina Rokiškio kultūros centras.

 

Projekto programa:

LIEPOS 6 D. Nepriklausomybės aikštėje mažųjų lauks pasakų skaitymai, žaidimai ir kiti nuotaikingi užsiėmimai ant „stebuklingų“ sėdmaišių, kuriuos įgyvendinti padės Kultūros centro draugai - Rokiškio rajono savivaldybės J. Keliuočio viešoji biblioteka.

 

RUGSĖJO pradžioje Kultūros centras pakvies jaunuosius skaitytojus (moksleivius) burtis į kūrybinę laboratoriją. Profesionalūs kūrėjai mokys kurti fantastinius tekstus, piešti iliustracijas (komiksus), daryti foto pasakojimus, literatūrines instaliacijas. Užsiėmimai vyks Kultūros centre, kur lauks nuotaikingas darbas ant sėdmaišių ir dirbtuvėse.

Visa tai, ką sukurs, jaunieji kūrėjai pristatys spalio 5 dieną - Mokytojų dienos proga: instaliacijos ir parodos papuoš Kultūros centro aikštę ir kitas Kultūros centro erdves.


Už paramą Kultūros centras dėkoja projekto rėmėjams: Lietuvos kultūros tarybai ir Rokiškio rajono savivaldybei.